Zmiany sa potrzebne w Krakowie

By
With
Możliwość komentowania Zmiany sa potrzebne w Krakowie została wyłączona

Wśród wielu stolic województw w Polsce, Kraków wyróżnia się nie jedynie w obszarze sztuki i rozrywki, ale również na licznych innych obszarach. Zaczyna być regionem przyjaznym do życia. Przekształcenia, które dotknęły miasto w niedawnych latach dają poczucie, że miasto naprawdę pnie się w górę.
Pomocne nowości w stolicy małopolski.
Co pozytywnego wypracowano w przeciągu niedawnego okresu? Wielość zmian i inwestycji jest duża. Mocno pomogły w tym aspekcie finane Unii Europejskiej, z których Kraków chętnie korzysta. Szybkie działanie w zakresie zdobywania dofinansowania sprawiły, że małopolska wzbogaciła się o świeże węzły komunikacyjne, ekologiczne pojazdy w taborze komunikacji miejskiej, i kolejne miejsca konferencyjno – sportowe.
Niemałe zmiany nie są widoczne dla typowego obywatela. Nie oznacza to jednakowoż, że nie istnieją. Najczęściej pomijamy nie związane z nami informacje. Typowemu mieszkańcowi miasta zdaje się, że w regionie niewiele się dzieje. Podczas gdy miasto zmienia się w każdym obszarze. Usprawnienia w zakresie gospodarki śmieciami, tworzeniu i modernizacji sieci wodociągowej, budowa filtrów akustycznych to tylko niektóre zmiany, jakie pomagają nam pełniej i wygodniej żyć. Miasto rozwija się również pod kątem możliwości konferencyjnych. Potencjał Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: Kraków Arena czy rewitalizacja Huty. Te inwestycje zachęcają gości z innych miast do przyjazdu.
Zapoczątkowane dzięki radnym działania nie tyczą się jedynie ścisłego centrum Krakowa, ale również są związane z całym regionem. Dlatego zamiast utyskiwać lecz zobaczyć innowacje w które obrodził Kraków.
Kolejne miesiące – jeśli uda się utrzymania tempa zmian – umożliwią Krakowowi stać się wspaniałą metropolia.
Majchrowski